היום המיוחד הזה של השנה, המתוכנן במשך כל כך הרבה זמן, הרגע הזה שבו הלב שלך מתפרץ באהבה, בשמחה ובהבנה העמוקה שעל ידי החלפת טבעות ושיתוף נדרים בפני משפחה וחברים, אתם נכנסים לחיים חדשים ומרגשים ביחד. לחגוג את אותו היום עם יקיריכם ולהנות מהימים והשבועות הראשונים האלה יחד , אלה הם הרגעים שנתענג עליהם לשארית חיינו, דרך ימים של חולי ובריאות , בזמנים טובים ורעים, באלה ובעוד מספר עצום של תמונות וסיפורים שישפכו החוצה בערבי בילוי ארוכים עם חברים, ילדים, נכדים. תחגגו את ימים מיוחדים אלה במקומות יקרים שלא יסולאו בפז, בלו ירח דבש של פעם-בחיים על יד הים , מתחת לכוכבים.

לחגוג את כלולותיך על האי Lord Howe , צורתו חצי ירח וקצוותיו הוולקנים מונחים בים טסמן בין אוסטרליה לניו-זילנד. Lord Howe הוא אי מדהים לא רק בזכות הצמחייה ובעלי החיים הייחודיים שבו , אלא גם בגלל האוכליסיה הקטנה שבו (רק 360 איש) ומספר התיירים המוגבל. לא יותר מ400 איש על האי בכל זמן נתון, מה שהופך את החופים, היערות, המפרשים ואתרי הנופש שלה לשלך, להנאתך , ללא צורך לחלוק יותר מידי. תעשו שנורקלים או תצללו למעמקים בחוף Neds , תטיילו דרך יערות עבות או שתעשו שייט בסירה ותראו את האי בדרך בה המתיישבים האירופאים הראשונים עשו בשנת 1788 – ממרומי הגלים. מכיוון שהאי Lord Howe מהווה חלק מאוסטרליה , המטבע המקומי הוא הדולר האוסטרלי (שקל(ILS) 1 = 0.35 דולר אוסטרלי (AUD)) ומחזיקי דכון ישראלי זקוקים לויזה.

איי Cook

זיכרונות  ירח דבש קסומים יכולים להיווצר גם באיי Cook , לגלות את האי כמו רובינזון קרוזו ליהנות ממפלי מים, רכיבה על סוסים, סיורים בסירה עם תחתית זכוכית, קיאקים, שייט, צלילה, דיג… ובערב רגע לפני שהשמש שוקעת מעל הכחול העמוק והשמיים מתמלאים בצבעים, תוכלו להיזכר בבקתה הקטנה באי הפרטי ששכרתם ללילה רק בשבילכם  ( כ-270 דולר כולל העברות  פרטיות בסירת מנוע   )  

ובבוקר כשתתעוררו לרחש הגלים ולציוץ הציפורים, תתקשו להאמין שזהו ירח הדבש שלכם , לא חלום !

איי קוק Cook

איי הבתולה

איי הבתולה בארה"ב מציעים נוף פנורמי של חופים לבנים, שוניות ברקת, ומי טורקיז, נמיות ידידותיות והזדמנויות למחנה לילה מתחת לכוכבים בלילות הקאריביים הצלולים. להינות מקצב רגאיי, בשרים בקארי ובירות ריחניות ממבשלות בוטיק בזמן שאתה מניח את הראש שלך באחד ממלונות St Croix המדהימים המתמחים בשירותי יוקרה ומתקנים בקנה מידה אינטימי יותר, הליווי המושלם לירח דבש רומנטי. תן למשאלה שלך להיות הרצון שלהם. כטריטוריה של ארצות הברית, המטבע המקומי הוא הדולר האמריקאי  (שקל(ILS) 1 = 0.26 דולר אמריקאי (USD)) ומחזיקי דכון ישראלי זקוקים לויזה.
תנו לשמש החמה לזרוח על ירח הדבש שלכם , רוח האוקיינוס נושבת בעדינות בעורך, והזכרונות שאתה יוצר על המקום המדהים הזה ימשיכו איתך לכל החיים.

איי הבתולה