osposp
שכחת סיסמא?

שטוקהולם

 

מדוע שטוקהולם כה מיוחדת?

שטוקהולם הנה אחת מן הערים היפות, המושכות והנזכרות ביותר באירופה. אלפי אנשים, מבקרים ותיירים מגיעים אל העיר ומנעימים בה את זמנם. תושבי העיר, מקומות הבילוי, האוכל והסביבה כולם קלאסיים ויוצאים מן הכלל. מדוע שטוקהולם כה מיוחדת? הנה התשובה המפורטת שתכין אתכם לביקור בעיר. קראו, שתפו ותיהנו:

תושבי שטוקהולם

אנשי העיר שטוקהולם הלבקנים טוענים כי הנם האזרחים הנהדרים ביותר של עיר מדהימה. התחביבים שלהם, ההתנהגות שלהם וכן שגרת היום יום שלהם נבונה ומעידה על המסתורין בהצלחתם בעולם המתקדם. 52% הן נשים והשאר גברים. הזכויות השוות בין התושבים וכן הכבוד שהם מעניקים להורים ולקשישים מוערכים מאוד. חייהם המקצועיים והעמוסים מובילים אותם לאירופה. לפעמים הם לא נראים ידידותיים, אך אדם טוב יוכל להתחבר אליהם עם הזמן.

אתרים לביקור

ישנו מגוון רחב של אתרים יפים ומושכים בשטוקהולם שכדאי לבקר בהם. אתרים אלו הופכים את העיר למיוחדת במינה, כמו גם מעניקים לה את חשיבותה עבור אנשים ממדינות שונות. חלק מן האתרים מוצגים לפניכם:

מוזיאון סקאנסן  – Skansen

מוזיאון באוויר הפתוח בו מוצגים חפצים יפהפיים שנעשו בעבודת יד, פרטי לבוש, מזון ורבים נוספים.

האגפארקן   Hagaparken

אחד מן הגנים הטובים והירוקים ביותר בשטוקהולם. האתר פתוח למבקרים ואזרחים.

סטאדשוסט – Stadshuset

זהו מגדל המהווה את מרכז הארכיטקטורה האירופאית בשטוקהולם.

הנשקייה המלכותית

זהו המרכז המפורסם של הארטילריה והשריון בשטוקהולם ובו מוצגים פריטים מהתקופה המלכותית של שטוקהולם.

חנויות בגדים בעיר – Urban Outfitters

אלו הם מבנים חיצוניים אופנתיים המציעים למכירה את הפריטים המודרניים והאופנתיים החדשים ביותר.

קטרינה קירקה Katarina Kyrka

אתר דתי ידוע המושך אליו אנשים רבים ובו ניתן גם להתפלל.

פרברי העיר

מקומות אלו מציגים את מגוון המרקעים התרבותיים של העיר. אלו יוצאים מן הכלל ביופיים.
בראנדברגן, האזלבי וג'ורדברו, פיטג'ה ידועים עם האסבי.

 

תאטראות

ישנם מספר תאטראות קלאסיים ומלכותיים בעיר אשר מהווים את "הנוף הטבעי" והיופי של האזור.

האוכל בשטוקהולם

בשטוקהולם יש מעל לאלף מסעדות, בתי מלון ומרכזי מזון, אשר מספקים מזון מסורתי ממטבחים שונים בעולם למקומיים ולתיירים כאחד. בעיר תוכלו למצוא מזון מהמטבח הצרפתי, האירופאי, הספרדי, האסייתי, הערבי, הטורקי, האיטלקי והיווני. אנשים אוהבים לבקר ולאכול בעיר. ישנן גם מסעדות נוספות שמשרתים את האנשים לפי בחירתם וצורכיהם. תוכלו ליהנות ממזון מקומי, לאומי ובין-לאומי במהלך שהותכם בעיר.

מידע חשוב נוסף על שטוקהולם

לשטוקהולם יש מגוון רב של דברים נוספים להציע למבקרים ולתיירים, כגון מזג אוויר קלאסי וקר, סביבה נאה, אמנות ייחודית, הופעות תרבות, תערוכות, תחבורה מפוארת ועמידה כמו גם אתרי קניות רבים לכל. הדרכים והתשתיות בעיר מותאמים למדינות מפותחות בעלות שדות תעופה בין-לאומיים וגדולים. אלו הדברים העיקריים שמושכים אותי ורבים אחרים מרחבי העולם לשטוקהולם והופכים אותה לעיר מיוחדת במינה. בקיצור, חייבים לבקר שם.

 

 

Vacation Planning

חופשה בהתאמה אישית- החל מ- 440 דולר לאדם ל-3 לילות

חופשה בהתאמה אישית ביעדים פחות מוכרים מאוד הכרחית היות ובחירה לא נכונה של טיסה או מלון יכולה לפגום בחופשה המיוחדת שכל כך רצית.

אנחנו כאן איתך על מנת שתבחר נכון בשביל זה אנו נפרוס בפניך את כל אפשרויות הטיסה והלינה ונסגור אותם בעבורך.

Time for the holidays חופשה בהתאמה חסוך זמן

חופשה בהתאמה אישית VIP- החל מ-530 דולר לאדם ל-3 לילות

כשמה כן היא אנחנו נזמין עבורכם כרטיסים למשחקים / להופעות ונטפל בכל סידורי הקרקע כמו כן נדאג לכל הבקשות המיוחדות שלכם מעבר לכך תזכו גם לעשות טיולים הנבנים במיוחד עבורכם, לאכול במסעדות המתאימות לטעמכם האישי ולהגיע למקומות שידועים רק למקומיים.